toggle menu

X

Загальна інформація

Сайт football24.ua - перший україномовний сайт про футбол широкого тематичного спектру.

Тут ви знайдете всі новини українського та світового футболу.

football24.ua - єдиний в Україні ресурс (та один з небагатьох в інтернет-просторі СНД), в якому викладено профілі усіх українських та провідних європейських гравців, стадіонів, клубів та команд з усією корисною та цікавою статистикою про них. Інформація поновлюється в режимі онлайн.

Пріоритетом сайту є оперативне та якісне висвітлення новин на футбольну тематику, подача ексклюзивних інтерв'ю та аналітичних матеріалів, он-лайн трансляція усіх без виключення поєдинків української Прем'єр-ліги, провідних європейських чемпіонатів, Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

football24.ua - єдиний футбольний сайт, який подає ексклюзивні відеокоментарі українських тренерів, гравців, спеціалістів, а також розгорнуті відеоінтерв'ю.

На сайті працює конкурс "Прогноз вболівальника", безкоштовну участь у якому може взяти будь який відвідувач сайту. Переможці цього конкурсу щотижня отримують цінні призи.

Завдання кожного працівника редакції сайту - оперативно, неупереджено, якісно та доступно донести інформацію до наших відвідувачів.

Насолоджуйтеся футболом разом з нами!


Ми використовуємо Куки!

Гаразд