toggle menu

X

Важливі новини від Футбол 24

Що це?

Світ футболу насичений новинами, які справжній вболівальник не може пропустити. Тому наш новий сервіс буде дуже корисним тим, хто працює або проводить багато часу в Інтернеті та не любить дізнаватись про сенсаційні новини світового та українського футболу останнім.

Навіщо це мені?

Сервіс «Важливі новини» допоможе завжди бути в курсі усіх найважливіших подій футболу та слідкувати за текстовими онлайн-трансляціями матчів.

Тепер я буду першим дізнаватись важливі новини?

Так! Як тільки важлива новина буде опублікована на сайті – у твоєму браузері з`явиться віконце зі сповіщенням. Це виглядає подібно до того, як звичайне текстове повідомлення спливає на екрані. 

Не потрібно постійно оновлювати стрічку новин на сайті, адже повідомлення буде з'являтись і тоді, коли ви перебуваєте на інших сайтах або ж браузер знаходиться у згорнутому стані. 

Також сервіс буде допомагати слідкувати за топовими матчами. Як тільки на сайті почнеться текстова онлайн-трансляція поєдинку, сервіс «Важливі новини» буде надсилати повідомлення про його ключові моменти (початок та кінець матчу, гол, автогол, пенальті).

Чи будуть сповіщення мені набридати?

Ні, адже звістка з’являтиметься не більше 2 разів на день і тільки після того, як важливий матеріал буде публікуватись на сайті.

Я можу самостійно відписатись від сервісу?

Відмовитись від повідомлень ви можете самостійно. Для цього потрібно натиснути на символ дзвіночка у лівій панелі меню сайту.

Чи можу я слідкувати тільки за новинами, чи тільки за перебігами матчів?

Так, підписку можна редагувати самостійно: обирати сповіщення про новини та онлайн-трансляції або ж залишити щось одне. Для внесення змін потрібно натиснути на дзвіночок у лівій панелі меню сайту та обрати відповідні пункти.

Мій браузер підтримує таку функцію?

Технологію даних повідомлень підтримують: 

  • Chrome версії 48+ на платформах Windows, Linux, Max OS X та Android;
  • Firefox версії 44+ для Windows, Linux та Mac OS; 
  • Safari 7+ на Mac OS X.

То як я можу підписатись?

Підпишись, дозволивши надсилати тобі сповіщення або зроби це власноруч, натиснувши на символ дзвіночка у лівій панелі меню сайту.

Вітаємо! Відтепер ти першим будеш дізнаватись про важливі новини футболу! 

Ми використовуємо Куки!

Гаразд